01.06.17 - Červen 2017

LISTOVÁNÍ: „Deník malého Poseroutky“ a „Dobrodružství Billa Madlafouska“

DIVADELNÍ VYSTOUPENÍ: vystoupení divadelního kroužku – hudební pohádka KRÁLOVSTVÍ VOD

27.6.– „Letní slavnost“ od 17:00 hodin na školní zahradě

PROGRAM:
  • - slavnostní vyřazení předškoláků – MŠ
  • - slavnostní vyřazení žáků 5. ročníku ZŠ
  • - vystoupení našich úspěšných recitátorů a zpěváků
  • - ocenění nejúspěšnějších žáků naší školy
  • - listování
  • - divadlo – hudební pohádka KRÁLOVSTVÍ VOD
  • - diskotéka pro nejmenší – pan Hochmaul

Čeká Vás příjemné posezení, milá vystoupení, vzájemná setkání a samozřejmě i dobré jídlo a pití. Udělejte si hezké odpoledne a večer se svými blízkými a přijďte na oslavy přicházejícího léta na školní zahradu ZŠ a MŠ Dublovice. Těšíme se na vás.

Přejeme vám všem krásné léto, hodně sluníčka a modré oblohy, příjemně strávenou dovolenou či prázdniny. Prožijte léto, které bude podle vašich představ.

To vám přejí všichni ze ZŠ a MŠ Dublovice

29.05.17 - Pozvánka: listování a divadlo

V pátek 26. května proběhlo v Městské knihovně v Sedlčanech dvojité listování žáků Základní školy Dublovice. Diváci se podívali na Deník malého Poseroutky a Dobrodružství Billa Madlafouska. Překvapením pro herce byla účast spisovatele Davida Laňky, který napsal veselé a vtipné knihy o Billovi Madlafouskovi. Nešetřil chválou a ze zpracování knihy a z výkonů Hynka Hegera, Elišky Hegerové, Kláry Brunckové a Eriky Hochmaulové byl nadšený. Mladší herci měli velký úspěch s „Poseroutkou“ a Josef Stuchlík, Denisa Hlaváčková, Barbora Žižková, Anna Magdalena Kosová, Inka Potočová, Martina Hrbková, Matyáš Hrstka a Mikuláš Holeček byli báječní. Děti na těchto projektech pracovaly celý školní rok a diváci tak mohou zhlédnout konečný výsledek – tuto formu divadelního představení.

Oboje listování můžete ještě vidět v sobotu 3. června od 18. hodin v galerii Váchova špejcharu v Drážkově, kam všechny srdečně zveme.

Dublovická škola pro Vás ještě připravila další představení, tentokrát se jedná o hudební pohádku Království vod. Autorská pohádka je plná písniček, tance, pohádkových bytostí a radosti ze života. Těšíme se na Vás opět ve Váchově špejcharu, tentokrát ve dvoře, a to v pátek 9. června až od 21. hodin, protože vodníci a víly vylézají ze svých úkrytů až pozdě večer!

28.05.17 - Turnaj v T-ballu v Sedlčanech 24. a 25. 5. 2017

Ve středu 24. 5. a ve čtvrtek 25. 5. se naši žáci zúčastnili T-ballového turnaje v Sedlčanech. Hráli výborně! Získali jsme krásné 2. místo (2. a 3. ročník) a 3. místo (4. a 5. ročník).
Gratulujeme!

22.05.17 - DUBLOVICKÝ SLAVÍK

V pátek 19. 5. 2017 naše škola pořádala, jako každý rok, pěveckou soutěž v sólovém zpěvu DUBLOVICKÝ SLAVÍK. Účast malých zpěváčků byla letos rekordní, celkem 61 žáků 1. – 5. ročníků. Navštívili nás „slavíčci“ z těchto okolních škol: 1. ZŠ Sedlčany, 2. ZŠ Propojení, ZŠ Nechvalice, ZŠ Jesenice a ZŠ Chlum.

Předsedkyní odborné poroty byla ředitelka ZUŠ Sedlčany paní Vlaďka Severová a mezi ostatní členy poroty zasedli letos poprvé zpěvačka Kristýna Peterková a hudebník Karel Mařík.

Děkujeme všem zpěváčkům, kteří byli opravdu šikovní a reprezentovali výborně své školy. Porota měla velice těžkou práci. Naši žáci se v soutěži skvěle umístili a všem blahopřejeme.

Také děkujeme rodičům i prarodičům, že se na soutěž přišli podívat a potěšili se tak krásným zpíváním a milým vystupováním našich dětí. Prožili jsme společně velice příjemné hudební dopoledne.

18.05.17 - Rozhodnutí o přijetí do MŠ 2017

Rozhodnutí o přijetí do MŠ naleznete zde.

11.05.17 - Květen 2017

Děti z MŠ a žáci 1. – 3. ročníku ZŠ jezdí na plavecký výcvik do Příbrami.

LISTOVÁNÍ (vystoupení dětí):

02.05.17 - Škola v přírodě - Penzion METUJE