10.06.19 - Kouzelné sluchátko - divadelní představení

Článek

07.06.19 - Atletický trojboj

Ve středu 5. 6. 2019 jsme se na stadionu Taverny zúčastnili atletického trojboje, který pořádala 1. ZŠ Sedlčany. Sluníčko svítilo, nebe bylo bez mráčku. Možná i proto, se na hřišti sešlo asi 140 sportovců z osmi škol na Sedlčansku, aby poměřili svoji zdatnost v hodu míčkem, skoku do dálky a v běhu na 50 m. Naši závodníci (D. Freylichová, L. Vondra, A. Sirotek - 1.tř., M. Kuthan, V. Žižka – 2.tř., A. Freylichová, J. Kršňák – 3.tř., P. Hůlka, A. Louda, D. Štech – 4.tř., J. Zelenková, D. Vondra, D. Mondryk, T. Beneš – 5.tř.) výborně reprezentovali školu a vybojovali pěkná umístění.

V hodu míčkem získala 1. místo J. Zelenková (5.tř.), 2. místo obsadil P. Hůlka (4. tř.) a na 3. místě se umístili M. Kuthan (2.tř.) a Lukáš Vondra (1..tř. ). Ve skoku do dálky se dařilo D. Vondrovi (5.tř.) , který si skočil rovnou pro 1.místo. D. Vondra zabodoval i při sprintu na 50 m, odměnou mu bylo znovu 1. místo. Ve sprintu na 50 m byl úspěšný i M. Kuthan, který si doběhl pro 2. místo. Gratulujeme!

Všem našim sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

04.06.19 - Výsledky testování SCIO

Každý rok se naši žáci 3. a 5. ročníku zúčastňují Národního testování od společnosti SCIO. Stejně tomu bylo i letos.

U žáků 3. ročníku proběhlo testování z českého jazyka, z matematiky, z anglického jazyka, z člověk a jeho svět, z anglického jazyka a klíčových kompetencí. Celkové výsledky jsou nadprůměrné, z českého jazyka a matematiky jsou dokonce špičkové. Ze 3. ročníků se zúčastnilo celkem 4 505 žáku z celé republiky.

Žáci 5. ročníku řešili testy z českého jazyka, matematiky, anglického jazyka a z obecně studijních předpokladů. Letos se zůčastnilo 17 281 žáků z celé České republiky. Výsledky žáků naší školy jsou nadprůměrné a bylo zjištěno, že studijní potenciál žáků je využíván optimálně.

Můžete se podívat na souhrnné výsledky obou tříd a jak si stojíme mezi ostatními školami.

03.06.19 - ZDRAVÉ ODPOLEDNE

02.06.19 - Sběr papíru

Poslední letošní sběr papíru - svázaný papír noste do školy do 17. 6. 2019.

01.06.19 - Červen 2019

OCENĚNÍ:

Dublovický slavík: Ve středu 15. května se uskutečnila na OÚ Dublovice pěvecká soutěž naší školy Dublovický slavík. V sólovém zpěvu soutěžili žáci naši i zpěváci okolních škol, celkem se sešlo 46 slavíčků. Odborná porota ve složení: Božena Jandová, Vladimíra Severová, Kristýna Maříková, Karel Mařík a Filip Vavřička měla opravdu složitou práci, protože děti zpívaly velice krásně. Hudební dopoledne, kam se přišla podívat i rodičovská veřejnost, jsme společně celé prozpívali.
BLAHOPŘEJEME našim žákům:

Blahopřejeme všem oceněným a děkujeme všem dětem, které si zpívají pro radost!

Velké poděkování také patří paní učitelce G. Falcové, která celou akci připravuje, organizuje a také uvádí.

DIVADELNÍ VYSTOUPENÍ:

vystoupení divadelního kroužku – bláznivá hudební komedie „Kouzelné sluchátko“

PROGRAM: Čeká Vás příjemné posezení, milá vystoupení, vzájemná setkání a samozřejmě i dobré jídlo a pití. Udělejte si hezké odpoledne a večer se svými blízkými a přijďte na oslavy přicházejícího léta na školní zahradu ZŠ a MŠ Dublovice. Těšíme se na vás.

Přejeme Vám všem léto, které bude co nejvíce podle vašich představ. Dětem přejeme krásné, slunečné a hezkými zážitky naplněné prázdniny a Vám rodičům příjemnou dovolenou.

Všichni ze ZŠ a MŠ Dublovice

21.05.19 - Škola v přírodě - Vysočina