16.03.20 - Školní jídelna

Do odvolání pro cizí strávníky nevaříme.

13.03.20 - Informace MŠMT k nouzovému stavu

Informace MŠMT k nouzovému stavu

11.03.20 - Vážení rodiče, podrobnější informace k chodu školy během následujících dnů.

Děkujeme za pochopení a jsme přesvědčeni, že společnými silami situaci zvládneme.

10.03.20 - Uzavření školy

Na základě rozhodnutí nadřízených orgánů je od zítřka 11.3.2020 základní škola do odvolání UZAVŘENA.

Mateřská škola zůstává v provozu.

Pro další informace sledujte naše webové stránky.

Mgr.Věra Burianová, ředitelka školy

09.03.20 - DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO RODIČE

Vážení rodiče,

dne 24.3.2020 po dohodě se zřizovatelem bude provoz ve všech součástech Základní školy a Mateřské školy Dublovice, okres Příbram přerušen z důvodu celodenní odstávky elektrické energie.

Děkujeme za pochopení.

Věra Burianová

06.03.20 - Škola v přírodě 2020

Škola v přírodě - DOKSY u Máchova jezera
11.5. - 14.5.2020

06.03.20 - Pan Zaoral nám napsal po programu "Povídání o chování" a "Věř si" tuto zprávu. Děkujeme.

Rád bych také poděkoval za neuvěřitelnou podporu a pomoc při programu, velmi si vážím vašeho přístupu jak k aktuálním problémům společnosti, tak k dětem a nakonec i k mé osobě. Jsem moc rád, že jsem mohl být několikrát (alespoň na chvíli) součástí vaší školy, děkuji ...

S přáním pěkného dne

Zdeněk Zaoral