21.06.17 - Provoz školní jídelny

Provoz školní jídelny při ZŠ a MŠ Dublovice bude od 24.7.2017 do 25.8.2017 přerušen.

Provoz bude opět zahájen 28.8.2017.

16.06.17 - Poděkování

Ve čtvrtek 15. června odpoledne jsme na naší školní zahradě opět vytvořili něco nového. Původně jsem myslela, že můj „záměr“ nevyjde, ale za vydatné pomoci ostatních se vše perfektně podařilo. Již delší dobu byl můj plán vytvořit nové doskočiště pro skok do písku a ohniště. Obojí se povedlo za pomoci Obce Dublovice, která nám nechala doskočiště vyhloubit při příležitosti výkopových prací právě na naší školní zahradě. Dále za pomoci pana Kršňáka a pana Hájka, kteří dodali potřebný materiál i s povrchovou úpravou. Kromě toho, že na zahradě vznikly tyto nové prvky, jsme také vypleli všechny stávající záhonky a pěkně je upravili. Proto velký dík patří i těm, kteří na brigádu ve čtvrtek přišli a pomohli. Byli to: Kršňákovi s Honzíkem a Luckou, paní Hegerová s Hynkem, paní Vitulová s Vítkem, paní Švecová s Matějem, pan Bareš se Zuzankou, pan Maceška s Péťou, paní Pínová, pan Rýdl, Tomáš Beneš a Matěj Fára, který nám dodal oblázky a kůru na záhonky.

Jak se nám práce dařila, se můžete podívat ve fotogalerii.

Ještě jednou všem moc díky.

15.06.17 - Upozornění pro rodiče a žáky – odhlášení obědů

Odhlášení obědů na 29.6. a 30.6.2017 z důvodu vyúčtování je možné pouze do 28.6.2017 do 7:00 hod.

Oběd na 30.6.2017 mají žáci ZŠ automaticky odhlášený.

12.06.17 - Premiéra hudební pohádky KRÁLOVSTVÍ VOD

Království vod

01.06.17 - Červen 2017

LISTOVÁNÍ: „Deník malého Poseroutky“ a „Dobrodružství Billa Madlafouska“

DIVADELNÍ VYSTOUPENÍ: vystoupení divadelního kroužku – hudební pohádka KRÁLOVSTVÍ VOD

27.6.– „Letní slavnost“ od 17:00 hodin na školní zahradě

PROGRAM:
  • - slavnostní vyřazení předškoláků – MŠ
  • - slavnostní vyřazení žáků 5. ročníku ZŠ
  • - vystoupení našich úspěšných recitátorů a zpěváků
  • - ocenění nejúspěšnějších žáků naší školy
  • - listování
  • - divadlo – hudební pohádka KRÁLOVSTVÍ VOD
  • - diskotéka pro nejmenší – pan Hochmaul

Čeká Vás příjemné posezení, milá vystoupení, vzájemná setkání a samozřejmě i dobré jídlo a pití. Udělejte si hezké odpoledne a večer se svými blízkými a přijďte na oslavy přicházejícího léta na školní zahradu ZŠ a MŠ Dublovice. Těšíme se na vás.

Přejeme vám všem krásné léto, hodně sluníčka a modré oblohy, příjemně strávenou dovolenou či prázdniny. Prožijte léto, které bude podle vašich představ.

To vám přejí všichni ze ZŠ a MŠ Dublovice

29.05.17 - Pozvánka: listování a divadlo

V pátek 26. května proběhlo v Městské knihovně v Sedlčanech dvojité listování žáků Základní školy Dublovice. Diváci se podívali na Deník malého Poseroutky a Dobrodružství Billa Madlafouska. Překvapením pro herce byla účast spisovatele Davida Laňky, který napsal veselé a vtipné knihy o Billovi Madlafouskovi. Nešetřil chválou a ze zpracování knihy a z výkonů Hynka Hegera, Elišky Hegerové, Kláry Brunckové a Eriky Hochmaulové byl nadšený. Mladší herci měli velký úspěch s „Poseroutkou“ a Josef Stuchlík, Denisa Hlaváčková, Barbora Žižková, Anna Magdalena Kosová, Inka Potočová, Martina Hrbková, Matyáš Hrstka a Mikuláš Holeček byli báječní. Děti na těchto projektech pracovaly celý školní rok a diváci tak mohou zhlédnout konečný výsledek – tuto formu divadelního představení.

Oboje listování můžete ještě vidět v sobotu 3. června od 18. hodin v galerii Váchova špejcharu v Drážkově, kam všechny srdečně zveme.

Dublovická škola pro Vás ještě připravila další představení, tentokrát se jedná o hudební pohádku Království vod. Autorská pohádka je plná písniček, tance, pohádkových bytostí a radosti ze života. Těšíme se na Vás opět ve Váchově špejcharu, tentokrát ve dvoře, a to v pátek 9. června až od 21. hodin, protože vodníci a víly vylézají ze svých úkrytů až pozdě večer!

28.05.17 - Turnaj v T-ballu v Sedlčanech 24. a 25. 5. 2017

Ve středu 24. 5. a ve čtvrtek 25. 5. se naši žáci zúčastnili T-ballového turnaje v Sedlčanech. Hráli výborně! Získali jsme krásné 2. místo (2. a 3. ročník) a 3. místo (4. a 5. ročník).
Gratulujeme!