03.06.19 - ZDRAVÉ ODPOLEDNE

02.06.19 - Sběr papíru

Poslední letošní sběr papíru - svázaný papír noste do školy do 17. 6. 2019.

01.06.19 - Červen 2019

OCENĚNÍ:

Dublovický slavík: Ve středu 15. května se uskutečnila na OÚ Dublovice pěvecká soutěž naší školy Dublovický slavík. V sólovém zpěvu soutěžili žáci naši i zpěváci okolních škol, celkem se sešlo 46 slavíčků. Odborná porota ve složení: Božena Jandová, Vladimíra Severová, Kristýna Maříková, Karel Mařík a Filip Vavřička měla opravdu složitou práci, protože děti zpívaly velice krásně. Hudební dopoledne, kam se přišla podívat i rodičovská veřejnost, jsme společně celé prozpívali.
BLAHOPŘEJEME našim žákům:

Blahopřejeme všem oceněným a děkujeme všem dětem, které si zpívají pro radost!

Velké poděkování také patří paní učitelce G. Falcové, která celou akci připravuje, organizuje a také uvádí.

DIVADELNÍ VYSTOUPENÍ:

vystoupení divadelního kroužku – bláznivá hudební komedie „Kouzelné sluchátko“

PROGRAM: Čeká Vás příjemné posezení, milá vystoupení, vzájemná setkání a samozřejmě i dobré jídlo a pití. Udělejte si hezké odpoledne a večer se svými blízkými a přijďte na oslavy přicházejícího léta na školní zahradu ZŠ a MŠ Dublovice. Těšíme se na vás.

Přejeme Vám všem léto, které bude co nejvíce podle vašich představ. Dětem přejeme krásné, slunečné a hezkými zážitky naplněné prázdniny a Vám rodičům příjemnou dovolenou.

Všichni ze ZŠ a MŠ Dublovice

21.05.19 - Škola v přírodě - Vysočina

17.05.19 - Rozhodnutí o přijetí do MŠ 2019

Rozhodnutí o přijetí do MŠ naleznete zde.

16.05.19 - DUBLOVICKÝ SLAVÍK 2019

BLAHOPŘEJEME našim žákům:

• 3. místo Rozálie Holečková, 1. ročník
  • Cena poroty: Václav Žižka 2. ročník
  • 3. místo: Jan Moravec, 4. ročník

Na fotografie se můžete podívat do naší fotogalerie.

06.05.19 - Škola v přírodě 2019

Škola v přírodě - Vysočina