Trvalé příkazy stravného, školného MŠ a ŠD zatím ponechat v platnosti. Další informace poskytneme dle situace v druhé polovině dubna.

Vážení rodiče,
dovoluji si Vás požádat, abyste speciálně v těchto dnech sledovali své e-mailové schránky. Ne všechny informace ze školy jsou sdělitelné prostřednictvím webu a e-mail je nyní ideálním komunikačním prostředkem mezi Vámi a školou pro sdělení některých zpráv.

Zprávy posíláme na adresy, které jste uvedli na začátku školního roku.

Žádné zprávy se nám nevracejí jako nedoručitelné, proto se, prosím, dívejte také do spamu nebo do hromadných zpráv.

Výrazně nám to usnadní vzájemnou komunikaci. Moc děkuji.

Věra Burianová, ředitelka školy

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA JE UZAVŘENA OD 18.BŘEZNA 2020 DO ODVOLÁNÍ!!!

Vážení rodiče, v návaznosti na současnou situaci je uzavřena celá škola:

základní škola a školní družina již od 11.3.2020,

nově po nařízení zřizovatele také MATEŘSKÁ ŠKOLA a ŠKOLNÍ JÍDELNA od 18.3.2020 do odvolání

Rodičům, kteří v důsledku mimořádného rozhodnutí o uzavření školy zůstanou doma s dítětem mladším 10 ti let, vzniká nárok na ošetřovné. Formulář Žádosti o dávku ošetřovného lze získat i on-line.

Tiskopis žádosti naleznete zde.

Rodiče, kteří budou chtít potvrdit doklad o uzavření školy, kontaktujte prosím ředitelku školy na telefonním čísle 725 404 268.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví.

Věra Burianová

Do odvolání pro cizí strávníky nevaříme.