Od 25.5.2020 výdej obědů opět v jídelně pro cizí strávníky.

Výdej je do odvolání možný pouze do jídlonosičů.

Výdejní doba je od 10:30 – 11:30 hod.

Je třeba tuto dobu bezpodmínečně dodržet, protože pak již oběd nebude moci být vydán z důvodu vydávání obědů pro děti MŠ a žáky ZŠ.

Dodržujte prosím bezpečnostní opatření – rozestupy, roušky, dezinfekce!!!

Děkujeme.

Iveta Stieranková, vedoucí školní jídelny

Vedoucí školní jídelny žádá rodiče dětí MŠ a žáků ZŠ, kteří mají trvalé příkazy na stravné, aby je zrušili už nyní v dubnu!

Od pondělí 6.4.2020 bude opět zahájen provoz - vaření pro cizí strávníky.

Zatím není možné stravování v jídelně pro cizí strávníky.

Obědy budou vydávány v jednorázových obalech (box s hlavním jídlem + miska na polévku) ne v jídlonosičích, ale cena oběda zůstává stejná.

Výdej oběda pro přihlášené strávníky bude oknem z budovy školy – z jídelny mezi 11:00 – 12:00 hodinou.

NOVÁ SLUŽBA: Rozvoz obědů až domů pro důchodce naší obce.

Tuto službu zajistí zaměstnanci obce Dublovice.

Platba proběhne na konci měsíce dle pokynů vedoucí školní jídelny. Preferujeme bezhotovostní platbu na účet školy, po domluvě lze i v hotovosti u vedoucí školní jídelny.

Tel.: 702 160 604

Z důvodu vzrůstajících cen potravin a zachování kvality i podmínek spotřebního koše a nutričního doporučení, dochází od 1.9.2019 ke změně cen stravného ve školní jídelně Dublovice.
Nové ceny

Odhlášení obědů na 27.6. a 28.6.2019 z důvodu vyúčtování je možné pouze do 26.6.2019 do 7:00hod.

Oběd na 28.6.2019 mají žáci ZŠ automaticky odhlášený.

Z důvodu zvýšení cen potravin a vzrůstajícím provozním cenám dochází od 1.1.2019 ke změně cen obědů cizích strávníků ve školní jídelně Dublovice. Cena oběda je stanovena na 72,-Kč.