Co nás čeká ...

Prázdninový provoz družiny

Vážení rodiče,

chceme Vám opět nabídnout možnost prázdninového provozu družiny, a to v týdnu od 1.7. - 5.7.2024 (5.7. – státní svátek)

Podmínky:

• Provoz v tomto týdnu bude od 7:00 hodin - 16:00 hodin.
  • Přednost má již přihlášený žák do školní družiny.
  • Školné se bude hradit na účet školy a to 120,- Kč dle pokynů paní vychovatelky.
  • Stravné: Děti si budou nosit svačinu, oběd zajištěn ve škole a to 65,- Kč/den.
    Celkem: 260,- Kč - platby dle pokynů vedoucí školní jídelny.
  • Musí být přihlášeno 10 a více žáků, aby družina byla v provozu a budeme naplňovat do počtu 20 žáků.
  • Pokud budete mít o družinu zájem, přihlaste své dítě(děti) co nejdříve paní vychovatelce O. Bartoňové na telefonní číslo: 702 160 598
  • Pokud se počet naplní, další děti již z organizačních důvodů nemůžeme přijmout.

Děkujeme za pochopení.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

na této stránce najdete v přílohách vše, co potřebujete vědět k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2024/2025.

Prosím, pozorně si všechny informace přečtěte, ať je den zápisu pro Vás pohodovým dnem a můžete společně se svým dítětem strávit příjemné chvíle v naší škole.

Těšíme se na setkání s Vámi a s Vašimi dětmi.

Škola v přírodě 2024

BOROVANSKÝ MLÝN
20.5. - 23.5. 2024

www.borovanskymlyn.cz

Podrobnější informace a výlety ještě oznámíme. Peníze na vstupy vybereme před začátkem školy v přírodě.

MŠ - pečení jidášů

Před Velikonocemi máme vždy hodně práce. Musíme vyrobit dárečky a přání pro rodiče a na koledování po vesnici. Sejeme jarní travičku a na škaredou středu pečeme jidáše. V naší fotogalerii jsou fotky právě z pečení jidášů.

MŠ - vítání jara

V pátek 22.3. jsme byli vítat jaro. Sešli jsme se i s rodiči před devátou hodinou u školky a vyrazili jsme. Sebou jsme nesli „Babu Zimu“ kterou jsme v týdnu vyrobili ve školce. Cestu s úkoly pro nás připravili prvňáčci spolu s paní učitelkou. Každý úkol byl označen fáborkem a křídou namalovaným dopisem. Úkoly se týkaly znalostí o jaru, zazpívání jarních písní a přednesu básní. Na konci cesty jsme měli najít prvňáčky a s nimi i ukrytý poklad. Vše jsme zdárně zvládli a tak nás čekala odměna. Rodiče pro nás opekli špekáčky a každý dostal medaili a sladkou odměnu. Nakonec jsme spálili „Babu Zimu“ aby už to jaro opravdu nastalo.

Ochutnávkový den

Barunka

Ochutnávkový den jsme v ZŠ Dublovice měli úplně poprvé. Konal se 20. 3. 2024 a moc nás to bavilo. Naše třída měla moc dobré jídlo. Byly tady různé dortíky, řezy a slané dobroty. Nejvíc mi chutnaly dortíky. Moc se mi to líbilo. Každá třída měla něco, co skoro všem chutnalo. Tenhle den jsem si moc užila a Ekoškola by mohla zase něco podobného vymyslet, jako byl třeba okurkový den, rajčatový den nebo třeba banánový den. Moc ráda bych uspořádala den mazlíčků.