Svázaný papír můžete nosit do školy do úterý 8. 9. 2020.
Děkujeme.

Když se podíváme do kalendáře, začátek školního roku je na dohled. Proto Vám nabízíme potřebné informace k zahájení nového školního roku 2020/2021.

V úterý 1. září 2020 se opět sejdeme po prázdninách. Provoz škol se bude řídit manuálem MŠMT ČR, doporučeními ČŠI i tzv. "semaforem" a s ním souvisejícími opatřeními. Více naleznete zde.

Určitě musíme počítat se zvýšenou hygienou a je otázka, zda bude/nebude možné organizovat školu v přírodě a jiné větší akce…Nošení roušek v prostorách školy bylo zrušeno, pokud by se situace změnila, budeme Vás informovat. V případě karantény, či červeného stupně se bude učit "na dálku"/distančně.

Harmonogram slavnostního zahájení školního roku v úterý 1. září 2020:

Všichni žáci naší školy se sejdou v úterý 1.9.2020 v 08:00 hodin na školní zahradě, pokud bude příznivé počasí, jinak se přesuneme do budovy školy.

• Po skončení zahájení se rodiče s dětmi 1. ročníku odeberou do třídy, kde proběhne první školní setkání dětí a paní učitelky.
  • Ostatní děti půjdou také do svých tříd, kde si ještě popovídají se svými spolužáky a paní učitelkou.
  • A aby byly informace úplné, dodáváme, že výuka potrvá v pondělí 1.9.2020 pouze do 9:30 hodin. Tento týden nebude ještě odpolední vyučování.

První školní týden proběhne následovně:

• Ve středu 2.9. – DEN TŘÍDY – 2 vyučovací hodiny (plán prvního a druhého školního týdne, rozdávání učebnic a sešitů), další hodiny dle rozvrhu.
  • Ve čtvrtek 3.9. – DEN TŘÍDY – 2 vyučovací hodiny (třídní pravidla, organizační záležitosti třídy), další hodiny dle rozvrhu.
  • V pátek 4.9. – dle rozvrhu – opakování učiva.
  • Školní družina je 1.9. v provozu ráno od 7:00 hodin do 12:00 hodin, následující den již v běžném provozu a to od 6:00 – 8:00 a 11:30 – 16:00 hodin.

Kdo bude chtít využít družinu hned 1.9., musí přinést vyplněnou přihlášku do družiny. Ke stažení zde.

Ostatní žáci dostanou přihlášku hned 1.9. a je třeba ji 2.9. přinést vyplněnou.

Mateřská škola zahajuje svůj provoz také 1. září 2020 a to od 6:00. Již od prvního dne je provoz MŠ neomezený, tedy od 6:00 do 16:30 hodin.

Školní jídelna začíná vařit od 24.8.2020 pro cizí strávníky. Vzpomeňte však na včasné zaplacení obědů pro Vaše děti na měsíc září, které je v hotovosti a platí se u vedoucí školní jídelny.