Po návratu ze školy v přírodě jsme si užili pouťový víkend a hned v pondělí 27. 5. jsme vyrazili na další školní akci. Tentokrát nás čekal t-ballový turnaj pro žáky 4. a 5. ročníků, který pořádal softballový klub Pegas Sedlčany na hřišti v Luční ulici. Náš školní tým poměřil své síly se žáky ZŠ Jesenice, ZŠ Kosova Hora, ZŠ Propojení Sedlčany a 1. ZŠ Sedlčany. Naše sportovní odhodlání sice na soupeře nestačilo, ale pro nás bylo důležitější, že jsme celé dopoledne sportovali a hra nás moc bavila. Příjemnou pohodu jsme zakončili v sedlčanské cukrárně dobrou zmrzlinou.

Celému družstvu děkuji za spolupráci, vzájemnou podporu a pěknou reprezentaci školy.

Alena Pohnánová

Letní slavnost na školní zahradě

v úterý 25.6. od 16:00 hodin

Můžete se těšit na vystoupení dětí, rozloučení s žáky 5. ročníku, vyřazení předškoláků, program pro děti a jejich rodiče s Jardou Havelkou, diskotéka a samozřejmě nesmí chybět bohaté občerstvení!

Přijďte, těšíme se na Vás!

Ve čtvrtek 16.5. 2024 naše škola pořádala další kolo již tradiční pěvecké soutěže – DUBLOVICKÝ SLAVÍK.

Naši školu reprezentovali:

Eliška Větrovská, Vanda Křížková, Jakub Janda, Elen Heranová, Lotty Rábelová, Adéla Holanová, Ema Horníková, Amálka Čermáková, Charlote Svobodová, Radana Křížková, Tereza Jiránková, Adéla Horníková, Beáta Mlejnková, Štěpán Červinka, Jonáš Mácha a Alžběta Kopková.

Děkujeme všem zpěváčkům za vzornou reprezentaci školy, okolním školám za spolupráci a Obecnímu úřadu za pomoc při pořádání akce.

Letošní odborná porota: Vladimíra Křenková, Božena Jandová, Jana Dufková a Filip Vavřička. Všem děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry.

• 1. Izabela Turzová, ZŠ Kamýk

• Kateřina Barešová, 1.ZŠ Sedlčany
  • Veronika Taksová, ZŠ Nechvalice
  • Jonáš Mácha, ZŠ Dublovice

Dne 30.4. jsme měli ve ŠD čarodějnické odpoledne. Děti přišly v čarodějnických kostýmech předvádět kouzla, vařit čarodějnický lektvar a vyrobit si čarodějnické sushi. Odpoledné plné zábavy jsme zakončili diskotékou.

V úterý 30. dubna probíhal v naší škole Čarodějnický den. Děti přišly oblečeny v kostýmech a celá výuka byla zaměřena na toto téma. Žáci 4. a 5. ročníku odjeli do Kulturního domu Josefa Suka na divadelní představení ZUŠ Sedlčany „ Náš Tom“, které se jim velmi líbilo. Čarodějnický program dále pokračoval ve školní družině.