Nabídka práce pro pozici učitelka/učitel 1. stupně ZŠ
  • Od 1. září 2022 přijmeme učitelku/učitele 1. stupně základní školy.
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • Požadujeme: kvalifikované pedagogické vzdělání, spolehlivost, kladný vztah k dětem, kreativitu, flexibilitu.
  • Nabízíme: vstřícné a přátelské jednání.

Děti si vedly velmi dobře a dokonce žáci 3. ročníku patří ve většině testovaných oblastech mezi 10% nejúspěšnějších škol. V příloze jsou zprávy, kde se můžete podívat, jak naši žáci dopadli v jednotlivých předmětech ve srovnání s ostatními školami.

Všem žákům děkuji za aktivní přístup při testování a gratuluji k výborným výsledkům.

Letní slavnost na školní zahradě

28.6. od 16:00 hodin

Čeká Vás vystoupení našich dětí, rozloučení s žáky 5. ročníku a vyřazení předškoláků. Za dětmi přijede divadlo a pak si budou moci všichni zaskotačit v rytmu diska. Samozřejmě nebude chybět bohaté občerstvení. Přijďte, těšíme se na Vás!

• 1.6. – Den dětí a Dublovické sportovní hry
  • 2.6. – focení – žáci ZŠ
  • 14.6. – poslední sběr papíru v tomto školním roce a ukončení i ostatních sběrů
  • 14.6. – informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků od 16:00 hodin v ZŠ
  • 15.6. – rozloučení s předškoláky proběhne v obřadní síni OÚ Dublovice od 16:00 hodin
  • 21.6. – ukončení plaveckého výcviku
  • 22.6. – 2. ročník ZŠ navštíví sedlčanskou knihovnu
  • 27.6 - Závěrečné zkoušky – cyklista - pro žáky 4. ročníku a to za účasti Policie ČR a pak jízdy zručnosti pro všechny žáky naší školy.
    5. ročník se také chystá přespat pod stany na školní zahradě a takto netradičně si ještě společně užít závěr školního roku.
  • 30.6. – rozdávání vysvědčení a ukončení školního roku

Přejeme Vám všem krásné sluníčkové léto, pokud možno prázdniny plné hezkých zážitků a rodičům příjemnou dovolenou.
Všichni ze ZŠ a MŠ Dublovice

Svázaný papír můžete nosit do školy do pondělí 13. 6. 2022.

Děkujeme.

PHP 7.4.12 & Oracle Database 10g XE & Ludus 4.0