PODĚKOVÁNÍ:

Děkujeme všem, kteří přišli na „Letní slavnost“ 26.6.2018 na školní zahradu. Děkujeme za návštěvu panu starostovi, rodičům, dětem, byli tu i babičky a dědečkové, bývalí žáci naší školy a ostatní přátelé známí i neznámí. A bylo nám všem spolu dobře. Předškoláci se už těší do 1. třídy a páťáci se s dublovickou školou rozloučili. Počasí nám přálo a všechna vystoupení se náramně povedla. Recitovaly se básně, zpívaly písně, hrálo se divadlo…. Děti se pobavily na diskotéce a ti, co vydrželi až do konce, zhlédli film Bajkeři.

Bylo co jíst a pít a tak to má být...

Děkujeme za pomoc zaměstnancům obce Dublovice, panu Svobodovi za elektroinstalaci, panu Hochmaulovi za ozvučení. Bez jejich pomoci bychom vše nezvládli. Mnohokrát děkujeme.

SBĚRY: Děkujeme vám všem, kteří jste se spolu s dětmi přičinili o velké množství sebraných druhotných surovin.

MATEŘSKÁ ŠKOLA: je v provozu do 13.7.2018. Od 16.7. do 31.8. 2018 je provoz přerušen.

ŠKOLNÍ JÍDELNA: provoz je přerušen od 23.7. do 24.8.2018 a opět se vaří od 27.8. 2018.

Začátek školního roku 2018/2019: 3. září 2018

Děkuji všem zaměstnancům naší školy za velmi kvalitně odvedenou práci v tomto školním roce a přeji jim krásnou dovolenou.

I Vám všem přeji léto plné sluníčka a odpočinku. Dětem pak o prázdninách mnoho krásných zážitků.

Věra Burianová, ředitelka školy

Odhlášení obědů na 28.6. a 29.6.2018 z důvodu vyúčtování je možné pouze do 27.6.2018 do 7:00hod.
Oběd na 29.6.2018 mají žáci ZŠ automaticky odhlášený.

Hudební pohádková komedie, kterou jsme celý školní rok pilně nacvičovali, měla premiéru ve středu 13. června v KDJS v Sedlčanech, kde jsme hráli dvě představení pro školy. Odezva byla velice krásná a naše bláznivá komedie se líbila nejen dětem, ale i učitelům. Tímto tlumočím jejich velkou pochvalu. Ráda bych poděkovala všem rodičům i prarodičům za pomoc s dopravou, ale i v zákulisí divadelního představení.

Premiéru pro veřejnost jsme odehráli v pátek 15. června na letní scéně Váchova špejcharu, v Drážkově. Plné hlediště báječně naladěných diváků, kteří se skvěle bavili, byla velká odměna pro naše malé herce, kteří hráli jako o život. Někteří z nich předvedli, dalo by se říci, životní výkony a všichni jsme na ně náležitě pyšní. Jít do toho na dvě stě procent, bavit více než hodinu diváky a užít si celý večer naplno, tak to je opravdové divadlo.

Děkuji všem rodičům, kteří nás podporují, pomáhají, napečou dobroty a především kdykoli a s čímkoli pomohou. Velmi si vážím přátelské atmosféry a pomoci.

Milí herci a herečky, udělali jste mi obrovskou radost a ta veliká celoroční dřina za ten potlesk přece stála! Díky!

• 1.6. – „Den dětí“ a „Dublovické sportovní hry“ na hřišti
  • 1.6. – MŠ - Výlet do Počepic, výroba perníků, skanzen Vysoký Chlumec
  • 4.6. – MŠ – Výlet do Prahy, divadlo Gong – Malá čarodějnice
  • 5.6. – společné fotografování – ZŠ
  • 6.6. – atletická všestrannost v Sedlčanech
  • 12.6. – MŠ - závěrečná besídka - I.třída Veverky - od 15:00 na OÚ Dublovice
  • 21.6. – MŠ - závěrečné besídka – II. třída – Zajíčci – od 15:30 hodin na OÚ Dublovice
  • DIVADELNÍ VYSTOUPENÍ:
    vystoupení divadelního kroužku – hudební komedie „(Ne)splněná přání“
    • 13.6. – KDJS v Sedlčanech pro školy – dopoledne
    • 15.6. - Váchův špejchar v Drážkově od 21:00 hodin
    • 26.6. – Letní slavnost – zahrada ZŠ a MŠ Dublovice
  • 25.6. - ukončení dopravního kurzu - žáci 4. ročníku – závěrečné zkoušky, získání průkazu cyklisty a dopravní soutěž pro všechny žáky naší školy za účasti Policie ČR
  • 26.6. – ukončení plaveckého výcviku v Příbrami
  • 26.6. – „Letní slavnost“ od 17:00 hodin na školní zahradě
    PROGRAM:
    • - slavnostní vyřazení předškoláků– MŠ
    • - slavnostní vyřazení žáků 5. ročníku ZŠ
    • - vystoupení našich úspěšných recitátorů a zpěváků
    • - ocenění nejúspěšnějších žáků naší školy
    • - divadlo – hudební komedie „(NE)SPLNĚNÁ PŘÁNÍ“
    • - diskotéka pro nejmenší – pan Hochmaul
    • - letní kino – „Bajkeři“
    Čeká Vás příjemné posezení, milá vystoupení, vzájemná setkání a samozřejmě i dobré jídlo a pití. Udělejte si hezké odpoledne a večer se svými blízkými a přijďte na oslavy přicházejícího léta na školní zahradu ZŠ a MŠ Dublovice.
    Těšíme se na vás.

• Ochrana člověka za mimořádných událostí – školní projekt
  • 29.6.– ukončení školního roku 2017/2018, rozdání vysvědčení

Přejeme vám všem krásné léto, které bude podle vašich představ. Dětem přejeme krásné, prosluněné , koupací, odpočinkové a hezkými zážitky naplněné prázdniny a vám rodičům pěknou dovolenou.

Všichni ze ZŠ a MŠ Dublovice

V letošním školním roce neproběhlo podzimní kolo sedlčanské T-ballové ligy. O to víc jsme se těšíli na jaro. Při tělesné výchově jsme občas T-ball trochu potrénovali v tělocvičně i na hřišti.

Ve středu 23. 5. jsme vyrazili do Sedlčan na jarní kolo T-ballové ligy v kategorii MICRO ( 1. - 3. třída). Svoje síly jsme poměřili s týmy ZŠ Kosova Hora, ZŠ Chlum a 1. ZŠ Sedlčany. Vzákladním kole jsme vyhráli všechny tři zápasy, stali se vítězi ve skupině. Ve finálovém zápase jsme se setkali se ZŠ Chlum. Naše síly byly vyrovnané, soupeř byl aktivní, musíme ocenit jeho herní schopnosti.

O to více jsme byli napjatí při vyhlašování výsledků. Náš jásot zazněl ve chvíli, kdy jsme uslyšeli, že na druhém místě je ZŠ Chlum. A pak už jsme si vychutnali vyhlášení prvního místa pro náš tým.

Následující den se konal turnaj pro kategorii mini (4. – 5. tř.) Naši starší žáci se utkali s týmy stejných škol a vybojovali třetí místo.

Děkujeme všem žákům z obou týmů za reprezentaci školy a blahopřejeme k dosaženému úspěchu.

Výsledky naleznete zde. Na fotky se můžete podívat do naší fotogalerie.

Rozhodnutí o přijetí do MŠ naleznete zde.